Cieslar, s. r. o.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kontakty – stavební společnost Cieslar, s. r. o.

 
 

Sídlo společnosti

 

Fakturační adresa:

 
 
 
 
 
Cieslar, s. r. o.
 
Bystřice 325
739 95 Bystřice
 
 
 
 
 
IČ:
DIČ:
 
 
 
25815580
CZ25815580
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
Ing. Marian Cieslar
 
jednatel, výrobní ředitel
 
 
 
 
 
 
+420 777 148 096
info@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
Ing. Gabriela Chytilová
 
jednatelka, technický ředitel
 
 
 
 
 
 
+420 777 306 564
chytilova@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ing. Jan Byrtus
 
přípravář výroby
 
 
 
 
 
 
+420 777 148 045
byrtus@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
Ing. Marian Cieślar II
 
projektant
 
 
 
 
 
 
+420 773 796 307
cieslar@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
Martin Cieslar
 
přípravář výroby
 
 
 
 
 
 
+420 778 405 199
cieslar.martin@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
Alena Szlaurová
 
účetnictví, mzdy a personalistika
 
 
 
 
 
 
+420 774 948 093
szlaurova@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
Jaroslav Jedrzejczyk
 
zástupce pro oblast Karviná
 
 
 
 
 
+420 773 758 063
 
 
 
 
 
 
Monika Beneková
 
vedoucí skladu
 
 
 
 
 
 
+420 774 648 096
sklad@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
Tomáš Labaj
 
mistr
 
 
 
 
 
 
+420 777 148 092
labaj@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
Ing. René Kajzar
 
mistr
 
 
 
 
 
 
+420 777 148 046
kajzar@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
Bc. Tomáš Bílik
 
mistr
 
 
 
 
 
 
+420 774 948 097
bilik@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
Michal Wrzecionko
 
mistr
 
 
 
 
 
 
+420 777 148 095
wrzecionko@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
Michal Roženek
 
mistr
 
 
 
 
 
 
+420 608 568 358
rozenek@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
Roman Kurek
 
vedoucí klempířů
 
 
 
 
 
 
+420 777 148 093
kurek@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
 
 
Přemysl Kajzar
 
vedoucí instalatérů
 
 
 
 
 
 
+420 774 948 092
kajzar.p@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
Štěpán Ježowicz
 
vedoucí tesařů
 
 
 
 
 
 
+420 777 364 319
jezowicz@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
Michal Biedrawa
 
doprava, mechanizace
 
 
 
 
 
 
+420 777 454 115
biedrawa@cieslarsro.cz
 
 
 
 
 
 
 

 

Můžete nás také kontaktovat pomocí kontaktního formuláře

 
 
*
 
*
 
 
 
*