Kontakt Cieslar, s.r.o.

Jsme rodinná stavební společnost, která provádí veškeré stavební práce dle vašeho přání. Třinec, Jablunkov, Český Těšín, Frýdek-Místek, Karviná

Volejte, pište

+420 777 148 096
info@cieslarsro.cz

Sídlo společnosti

Cieslar, s.r.o.
Bystřice 325, 739 95 

Kdy jsme k zastižení

Na vás si čas najdeme kdykoliv.
Časově se vám přizpůsobíme.

Ing. Marian Cieslar

Ing. Marian Cieslar

jednatel, výrobní ředitel


Je to více než 22 let, co jsem stavební společnost se setrou zakládal a jsem pyšný, že se nám daří držet společnost v rukách rodiny. Dokážeme se tak jednoduše domluvit a dohlédnout na kvalitu odvedené práce.

 

+420 777 148 096
info@cieslarsro.cz

Ing. Gabriela Chytilová

Ing. Gabriela Chytilová

jednatelka, technický ředitel


Máme za sebou více než 1100 úspěšných realizací a spokojení klienti jsou naší vizitkou. Zakládáme si na férovém přístupu a kvalitně odvedené práci. Důraz klademe i na bezpečnost práce.

 

+420 777 306 564
chytilova@cieslarsro.cz

Ing. Jan Byrtus

Ing. Jan Byrtus

rozpočtář

+420 777 148 045
byrtus@cieslarsro.cz

Ing. Marian Cieślar II

Ing. Marian Cieślar II

projektant

+420 773 796 307
cieslar@cieslarsro.cz

Martin Cieslar

Martin Cieslar

přípravář výroby

Alena Szlaurová

Alena Szlaurová

účetnictví, mzdy a personalistika

+420 774 948 093
szlaurova@cieslarsro.cz

Jaroslav Jedrzejczyk

Jaroslav Jedrzejczyk

obchodní zástupce

pro oblast Karviná
+420 773 758 063
Monika Beneková

Monika Beneková

vedoucí skladu

+420 774 648 096
sklad@cieslarsro.cz

Bc. Tomáš Bílik

Bc. Tomáš Bílik

mistr

+420 774 948 097
bilik@cieslarsro.cz
Přemysl Kajzar

Přemysl Kajzar

mistr, vedoucí instalatérů

+420 774 948 092
kajzar.p@cieslarsro.cz
Ing. René Kajzar

Ing. René Kajzar

mistr

+420 777 148 046
kajzar@cieslarsro.cz

Roman Kurek

Roman Kurek

mistr, vedoucí klempířů

+420 777 148 093

kurek@cieslarsro.cz

Tomáš Labaj

Tomáš Labaj

mistr

 +420 777 148 092
labaj@cieslarsro.cz

Michal Roženek

Michal Roženek

mistr

+420 608 568 358
rozenek@cieslarsro.cz

Michal Wrzecionko

Michal Wrzecionko

mistr

+420 777 148 095

wrzecionko@cieslarsro.cz

Štěpán Ježowicz

Štěpán Ježowicz

vedoucí tesařů

+420 777 364 319

jezowicz@cieslarsro.cz

Michal Biedrawa

Michal Biedrawa

doprava, mechanizace

+420 777 454 115
biedrawa@cieslarsro.cz

Napište nám

6 + 3 =

Cieslar, s.r.o., Bystřice 325, PSČ: 739 95

+420 777 148 096

info@cieslarsro.cz

IČO: 25815580, DIČ: CZ25815580

let zkušeností

úspěšných staveb a rekonstrukcí